Çelik Raf (Civatalı)

Raf sistemleri arasında en çok tercih edilenler arasında ilk gelen çelik raf sistemlerdir. Öncelik ile arşive ehemmiyet veren ya da hafif ürün depolama tarzıyla faaliyetlerine devam etmekte olan çoğu firma bu sistemleri tercihlerini bu yönde kullanarak genel olarak genelde sipariş vermektedirler. Bu ürünler hem estetik yönden şık duran hem de dayanıklı olan bu sistemler ideal fiyatlarıyla firmamızda göz doldurmaktadır.

Depolama sistemleri imalatı yapan firmamız, müşterilerimizin istediği renk ve boyutlar doğrultusunda  bu ürünleri üretilmekte olup hem fonksiyonel hem de görsel yönden sektördeki diğer markalardan ya da mamüllerden daha iyi bir konumda bulunuyordur. Yapmanız gereken tek şey zevkinize hitap eden bu sistemleri bize anlatmak ve daha sonra üretimini beklemek olacaktır. Bizler firma olarak bu ürünlerin montajını da sizlere gerçekleştirmek ve bu süreci sizler amacıyla en süratli bir duruma getirmekteyiz. Eşya ya da ürünlerimizin depolanmasında ve müşterilerimize sergilenmesi hedefiyle depolama sistemleri kullanım kısmı bakımından geniş bir kapsam ortamında yer alabilmektedir. Bu sebepten ötürü da imalatçılar doğrulusunda depolar amacıyla depolama ürünlerinin çeşitleri üretilmektedir.

Çelik Raf İmalatı Nasıl Olur?

Firmamızda hazırlamış olduğumuz çelik ürünlerimizi nasıl yaptığımızı siz kıymetli müşterilerimize anlatmak isteriz. Çelik raf imalatı nasıl olur? Sorusuna yanıt olarak bu sistemler, rulo durumundaki halinden boyutları değişik saçların kesilmesi ile yapılmaktadır. Ardından kesilen bu saçların üzerlerine delikler açılır ve eğme ya da bükme işlemleri gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin dilediği şekle getirilmektedir. Bunun yanı sıra çelik ürünlerin tüketimini kolaylaştırmak amacıyla plastik taban ve cıvatalara gereksinim duyulmaktadır. Bu ürünlerimiz müşterilerimizin talepleri tarafında değişik ebatlarda üretilmektedir.

İmalatçıların çeşitlenmeye gitmesinde genel olarak belli başlı bulunuyordur.  Depo raflarının kullanım alanları ya da depolanması yapılacak ürünlerinizin tipleri değiştiğinde rafların da türünde değişiklik oluşmaktadır. Bu alanda hizmet vermeye devam eden firmamız, yıllardır büyük özveri ile ürettiği raf sistemlerinde, bu değişikliklerin bilincinde olarak değişik model ve türlerde mamüller çıkarmaya devam etmektedir.

Çelik Raf Sisteminin Avantajları

Depolama sistemleri arasında çelik raf, kullananlara çoğu yararlar sunmaktadır. Bu ürün düzeneğinin yararlarını şu şekilde sıralayabiliriz. Bu sistemlerin avantajları bakımından dolayı üretiminin en önemli yetkilisi olan firmamızın üretmiş olduğu bu ürünleri istenildiği vakit kolay bir şekilde sökülme prosedürü yapılarak diğer bir alana kurulabilmektedir. Hacim olarak büyük bir yapıya sahip olsa da bir alandan diğer bir alana rahatlıkla taşınmakla beraber dilediğiniz her yerde saklama olanağına sahip olursunuz. Sağlamlık derecesine göre diğer ürünçeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Ağır ürünlerinizin satışı yapıyorsanız sizler amacıyla en ideal olan raf çeşididir. Estetik bakımdan da ürünlerinizin daha güzel dizaynda gözükmesini sağladığı amacıyla işyerlerine ferahlıkta sunmaktadır. Depolama sistemleri gereksinimleriniz olduğu zaman  firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çelik Raf Teknik Bilgiler

Bu sistemlerin fiyatlandırması konusu ile ilgili müşterilerin talepleri tarafında değişkenlik gösterdiği amacıyla keşif gerçekleştirdikten sonra fiyat hazırlanmaktadır. Firmamız ilk olarak müşterilerimizin gereksinim duyduğu alanlarda keşif hizmetini tamamladıktan sonra tabla kalınlıkları, raf yükseklikleri ve bunlara benzer teknik bilgileri saptadıktan sonra üretime başlamaktadır. Bu sistemler genel olarak arşivleme hizmetlerinde tercih edilmektedir. Çelik raf teknik özellikleri  ise ürün tablası 9 mm raf profili 16 mm cıvata ve somunları koruyan plastik taban 14 mm ve standart renk olarak da gri renk ile üretim yapılmaktadır. Profil üretimlerimiz ise 200 cm den başlayıp 300 cm ye kadar ya da müşterilerimizin talepleri tarafında değişik ölçülerde kesilmektedir.

 

YUKARI
error: